Bölümler | Kategoriler | Konular | Kitaplar | İletişim

müzekere

Kabul edenler
Kabul etmeyenle
Kabul edilmistir

insaallah bu müzakerinize katilimlar olacaktir.

rabbim kendisin razi razi olacagi amellerde bizleri daim kilsin

merhaba
sansli kardesler öGrenmisiniz atin havanizi , bize kismet olmadi imrenerek bakacaGimizi sanal ders vermeyi denesenize

Orjinal olarak yazan igultekin2000

merhaba
sansli kardesler öGrenmisiniz atin havanizi , bize kismet olmadi imrenerek bakacaGimizi sanal ders vermeyi denesenize

estagfurullah kardesim. müzakere ne icin yapilir? tabiki birseyler ögrenmek icin. Bakin siz de ne kadar sansliymissiniz ki böyle bir müzakere basligini görmüssünüz.

insaallah katilim oldukca bizlerde ögrenmeye devam ederiz

selam sevgi ve dua ile

Orjinal olarak yazan rabbani

anlasilan bize katilan olmiyacak herhalde kendi kendimize neden bosuna yazalimki bay bay

katilimlar öyle birden olmuyor tabiki.. siz yazmasaniz biz yazmasak yazacaklar geldiginde görmeyince ne yazacak?

birileri ilk adimi atmali ki sonradan gelecekler bu atilan adimlarda devam edebilmeli

insaallah katilimlar zaman ile gerceklesecektir

selam sevgi, sabir ve dua ile

Kardes özür dileriz istemeden kirdik galiba sizi. Biliyosunuz su mübarek günler cok yogun geciyor. Nete firsatimiz olmuyor pek. Hem firsatimiz olsa bile bu ilimleri yillar önce okudugumuz ve bir dahada tekrar firsati bulamadigimiz icin benim gibi unutupda cevap veremeyenler kardeslerde cogunluktadir. :( Begeniyle takip ediyorduk oysaki. Cevabini hatirlayamadigimiz icinde msj kirliligi olmasin diye yazmamistik bisey. Mümkünse devam edin ama birsüre sonra hala cevap verilemediyse anlayinki nisyandan müstak olan kardesleriniz bu sorunun cevabini bilememekte ve zahmet olmazsa siz cevabini verin. Böylelikle o ulvi ilimlerden bir kac bab da olsa hatirlama firsatimiz olur, dua ederiz ins. sizede.

Orjinal olarak yazan rabbani

???

:)

bu ilmin kiymeti bilinmeli ve öGretilmesi için çalisma baslatilmalidir

selamun aleykum allaha emanet olun

kusura bakmayin ama ben bu müzakereyi anlamadim
genede allah razi olsun

esselamü aleyküm .
dostlar müzakere demissiniz ama benim gibi sitenin yeni kislerine biraz dha açiklayici olabilirmisiniz ?? lütfen.
Allah razi olsun !!!!

Nahiv ilimleri

MollaCami.Com