Bölümler | Kategoriler | Konular | Kitaplar | İletişim

Esiniz huriniz olsun istemez misiniz..?

Esiniz huriniz olsun istemez misiniz..?

O cennetlerde gözleri eslerinden baskasini görmeyen, tatli bakisli öyle güzeller vardir ki, daha önce cin ve ins\'ten hiç kimse kendilerine dokunmamistir. Rahman Sur. 56

Yanlarinda, kocalarindan baskasinin yüzüne bakmayan, yumusak bakisli, güzel gözlü, gün yüzü görmemis yumurtanin pembe beyaz renginde esleri de olacak. Saffat sur. 48-49

Onlarin beraberinde, gözleri kocalarindan baskasini görmeyen yumusak bakisli, ayni yasta güzeller vardir. Sad 52

Gerçekten biz h

AMiN...ALLAH tüm müslümanlara gerçek sevgiyi ,cennette bile ayrilmamayi, ayrilmak istememeyi ,hep bir arada bulunabilmeyi ,birbirlerine böyle hayirli esler olabilmeyi,hem dünyada hem Ahirette gözleri birbirinden baskasini görmeyen esler olabilmeyi nasip eylesin...
Bu da ben den siz eslerini huri olarak isteyen tüm müslümanlara:

Sen yokken yanimda,
inan ki yürüyemiyorum yollarda.

Sen yokken aklimda
inan ki ben ,ben deGilim aslinda.

Sen yokken parmaklarimin ucunda,
Sen yokken gözlerimin ardinda,
sen yokken rüyalarimda,
sen yokken hayatimda,
sen olmayacaksan öbür dünyamda,
inan ki nefes alamiyorum baGrimda.
Dar geliyor artik bu beden ruhuma.

Haykiriyor karanliklarimda.
sen, sen diye titretiyor,
sen,sen diye inletiyor,
sen ,sen diye yalvariyor,
Bu ufacik, Biçare gönlümde... VAHiY

AMiN...ALLAH tüm müslümanlara gerçek sevgiyi ,cennette bile ayrilmamayi, ayrilmak istememeyi ,hep bir arada bulunabilmeyi ,birbirlerine böyle hayirli esler olabilmeyi,hem dünyada hem Ahirette gözleri birbirinden baskasini görmeyen esler olabilmeyi nasip eylesin...

RABBiM tüm mü'min ve mü'minelere sadece eslerine es olmayi sevgilerini sadece eslerine ve RABLERiNE hasretmeyi ve bu sevgiyle hem bu dünyada hem de ahirette cenneti yasamayi nasip etsin

AMiN AMiN AMiN

RABBiME emanetsiniz bu canda can olan dostlar
RABBiMiN iman edenlere vaadi olan cennette bulusmak dua ve yakarisiyla..

Selam olsun tüm dostlara...

Alinti

Selam Sevgi ve Dua ile

[navy]Amin Amin Amin Rabbim her ikinizdede razi olsun böyle güzel paylasimlari bizimle paylasmanizdan dolayi ..

Saygi Muhabetlerimle...
[/navy]

RABBiM tüm mü'min ve mü'minelere sadece eslerine es olmayi sevgilerini sadece eslerine ve RABLERiNE hasretmeyi ve bu sevgiyle hem bu dünyada hem de ahirette cenneti yasamayi nasip etsin

AMiN AMiN AMiN

amin kardesim i nsallah insallah insallah

Aile ve Cocuk

MollaCami.Com