Bölümler | Kategoriler | Konular | Kitaplar | İletişim

Temel'den....

Temel, Dursuna misafirliGe gitmis.Hos sohbet etmisler,güzel vakit geçirmisler.Vaktin nasil geçtiGini anlayamamislar.Derken Temel artik evine gitmeye karar vermis.O da ne disari da firtina kopuyor, göz gözü görmüyor....

Dursun demis:"TemelciGim böyle bir havada seni katiyen disari birakmam,bu gece burada kalacaksin.

Temel de ne yapsin kabul etmis tabi...

Bir aralik Temel gözden kaybolmus.Kapi çalinmis.Dursun kapiyi açmis .Bir de ne görsün Temel karsisinda....

Dursun:"Ula Temel ne ariyosun disaruda!!!..."

Temel cevap verir:"Bir sey yok canum,pijamalarumu almaya eve kadar gitmisidum!!!..."

bazen bir tebbesüm morellerie ilac gibi geliyor ..:p :-)

iCTEN ÖYLE GÜLECAM Ki di4tan blli etmiyecam:-) :-)

:-)

vah hemsehrim vay:-) :-)

:-) :-) :D :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

allah razi olsun hiç guleceyim yoktu:-) :-)

tesekkürler

- Kizim izmir'e 9 YTL'lik biletlerden istiyorum 2
tane.
- Maalesef izmir'e tum kampanya biletlerimiz satildi
efendim.
- Adana'ya olsun o zaman.
- Uzgunum efendim, Adana icin olanlar da bitti
maalesef.
- Ya; nereye varsa ver kizim. Su kadini olmeden bi
ucaga bindireyim.

9 YTL'lik bilet almistim ama bir degisiklik
yapacagim.
- Kampanya biletlerinde degisiklik yapamiyoruz
efendim.
- Diyarbakir yerine Erzurum olacakti sadece.
- Uzgunum efendim.
- Soyguncular. Sadakam olsun.

9 YTL'lik biletlerden istiyorum.
- Hangi yon ve tarihe olacak efendim?
- Hic fark etmez. Coluk cocuk ucak gorsun.

:-)

Temel, Dursuna misafirliGe gitmis.Hos sohbet etmisler,güzel vakit geçirmisler.Vaktin nasil geçtiGini anlayamamislar.Derken Temel artik evine gitmeye karar vermis.O da ne disari da firtina kopuyor, göz gözü görmüyor....

Dursun demis:"TemelciGim böyle bir havada seni katiyen disari birakmam,bu gece burada kalacaksin.

Temel de ne yapsin kabul etmis tabi...

Bir aralik Temel gözden kaybolmus.Kapi çalinmis.Dursun kapiyi açmis .Bir de ne görsün Temel karsisinda....

Dursun:"Ula Temel ne ariyosun disaruda!!!..."

Temel cevap verir:"Bir sey yok canum,pijamalarumu almaya eve kadar gitmisidum!!!..."[/quote]

:-) :-) :-) :-) :-) :-)

dünyada temel gibileri olmasa hiç gülemeyeceGiz

Temel bilim adamiyken bir arkeoloji arastirmalari konferansina davet edilir.Amerikalilar anlatmaya baslarlar: "Biz ülkemizde yaptigimiz kazilarda 25 metre asagi indik ve telefon kablolari bulduk. Öyleyse atalarimiz asirlar önce telefon kullaniyorlarmis."
Sira Türkiye ye gelir ve Temel baslar anlatmaya :" Biz ülkemizde yaptigimiz kazilarda 50 metre asagi indik ama bir sey bulamadik. Demekki atalarimiz telsiz telefon kullaniyorlarmis."..:-) :-) :-)

Temel,idris, ve ilyas Ankara ya kalkacak trenin hareketinden bir saat önce istasyona gelirler.Bilet alirlar ve trenin kalkacagi zamana kadar kafeteryada otururlar.Sohbet koyulasir.Temel farkina varir,trenin kalkmasina bir dakika vardir.Heyecanla haykirir: "Tren hareket etmek uzeredur daa!Kosun usaklar!" ..Birlikte kosmaya baslarlar.
ilyas ve idris güçlükle trenin son vagonuna yetisip binerler.Tren son hizla hareket eder.Temel 'se son vagonuna bile atlayamaz..Tren gözden kaybolurken Temel'i bir gülmedir tutar. Olayi izlemekte olan hareket memuru niye güldügünü sorunca Temel anlatir: " Niye gülmeyeyimki? Yolcu ben idum.Ha bu geru zekalular beni ugurlamaya gelmislerdu daa!!.....:-) :-)

Allah razi olsun seretan kardes inan burda gülmekten kirildim A.E.O.:-) :-) :-) :-)

Mizah Kösesi

MollaCami.Com