Bölümler | Kategoriler | Konular | Kitaplar | İletişim

Milli süur UyanikliGi

Milli süur UyanikliGi

Mill

allahin izni ile dini ve milli duygular türk gencliginden sönmeyecek

****Mill

[quote]Orjinal olarak yazan zumer

****Mill

iCiMiZDEN KENi MLLETMiZ OLAN TÜRK MiLLETiNiN BASiNA BiR TÜRK YÖNETiCiSi baskan ,basbakan ,cumhurbaskani cikartamayacaksa bu millet ozaman parcalanmayai, bölünmeyi ,yok olmayi haketmisdemektir ......ama inaniyorumki bu yüce aziz milletimin ALLAH,in izniyle daha cok FATiHLER ,YiLDiRiMLAR ,OSMANLAR,ORHAN GAZiLER, ATATÜRKLER CiKARTACAK güce sahib...

Ya sizin bu yazdiklariniza saygi duyarim elbet. Ama milli suur eger dini öGe olmazsa ne ise yarar ki. Bence milli suur beraber durmamizi saGlayan önemli bir sey. ama bununla beraber tüm islam alemi birlik olmaliyoz harici düsmanlara karsi en önemli olan o bence..

Orjinal olarak yazan gucabdullah

Ya sizin bu yazdiklariniza saygi duyarim elbet. Ama milli suur eger dini öGe olmazsa ne ise yarar ki. Bence milli suur beraber durmamizi saGlayan önemli bir sey. ama bununla beraber tüm islam alemi birlik olmaliyoz harici düsmanlara karsi en önemli olan o bence..

sevgili saygi deger abim evet iyi güzel islam kardesligi amenna ...

misal mesela tebesüm kardesimizin dedigi gibi herhangi bir olayda tabiki müslüman tarafini tutacagiz gönlümüz , kalbimiz, hislerimiz , acilarimiz ve yardimlarimiz tabiki müslüman kardeslerimiz tarafindan olacak ....ama
ama sunuda unutmayalim göz ardi etmeyelim mesela kimle islam kardesligi yillardir cocuklari yetim birakan gelin kizlarimizi , analarimizi babalarimizi gözleri yasli yürekleri yanik birakan PKK terör örgütünü himaye eden iRAK iLEMi YADA SURYE iLEMi iSLAM CATiSi ALTiNDA BiRLESECAZ PEKi O ÖLEN 30.000 BiNDEN FAZLA iNSANLAR SEHiT ASKERLERiMiZ MÜSLÜMN DEGiLMiYiDi VEYAHUTTA ASiRLARDiR BiZE KiN TUTAN iNRAN iSLAM DEVLETiYLEMi YOKSA OSMANLi iMPARATORLUGU ZAMANiNDA 10.000 LERCE MÜSLÜMAN TÜRK ASKERLERiNi iNGiLiZLERiNEN BiR OLUP ÖLDÜREN ARAPLARiNANMi ............????????????????????...

arab din kardeslerimiz iNGiLiZ oyununa cok geliyorlar ne yazikki......

keske dedigin gibi olsa can kurban...ama su an imkansiz zaman ne gösterir onuda ALLAH BiLiR .....VE ALLAH HAYiRLi ETSiN.........

Elbette ki tüm toplumlarin tarihte bir takim hatalari olmustur. Araplarda islam kardesliGine siGmayacak hatalar yapmislardir bize karsi, ama batinin yaptiklari yaninda bunlarin yaptiklari hiç kalir.Zaten onlarda batinin kiskirtmalari ile bunlari yapmislardir.Kaldi ki bizde sütten çikmis ak kasik deGiliz. Cezayir Fransiz sömürüsü iken Cezayirin baGimsizliGi için BM de yapilan oylamada biz Fransa lehine oy kullanmisizdir. Her neyse; tüm hatalara raGmen hepimiz müslümaniz ve islamin altinda birlesmekten baska da çaremzi yoktur. Mlli bilince gelince ise; oda islam bilinci olmadan olmayan birseydir. Çanakkalede ki vatan millet sevgisini kuru nutuklare saGlamamistir herhalde, islam inanci saGlamistir.

islami dusunce bunu soylemiyo once din.....

ÜLKEMiZE OYNANAN OYUNLAR KARsiSiNDA UYANiK OLUP GEREGiNCE PROJELER ÜRETiP PROVAKASYONLARA GELMEDEN HAREKET ETMELiYiZ....

iRAK savasinda babasi ve annesi ölen
ve kendisinin de bacaklari kopan Müslüman bir çocuGun iRAK
savasini yöneten Tommy FRANKS a yazdiGi siirdir.

Merhamet hür Dünyaya bu kadar mi iRAK ' ti?

Ben Basrali
Ömer,

Belki haberin yoktur diye yaziyorum Mr. Franks.

Önce demokrasi yaGdi göklerimizden,

Sonra özgürlük geçti üstümüzden

Palet palet.

Ve insan haklari namlularindan

Saniyede bilmem kaç adet.

Demokrasi bizim eve de isabet etti Mr. Franks

Bir gün sonra anladim koptuGunu ayaklarimin.

Tam onsekiz adet insan haklari saymislar

Vücudunda babamin.

Annem yoktu zaten

Ben doGarken ilaç yokluGundan ölmüs

Ambargo falan dediler ya anlamadim

çocukluk akli iste

Olusmadan sökülmüs.

Sizde de baris böyle midir Mr. Franks?

insan haklari çocuklari yetim,

Ve ayaksiz mi birakir orada da?

Düser mi ayin kan gölüne aksi

Güpegündüz düser mi pazar yerine demokrasi?

Zenginlik

insanlari korkudan uykusuz birakir

Kuslar gökyüzünü terk eder mi orda da Mr. Franks

Babamla mirildandiGim son dua daha kurumadi
dilimde

ayaklarimin hastanede

Ve
giymeye kiyamadiGim pabuçlar kaldi elimde.

Çocuklarin var mi Mr. Franks?

Al, oGluna götür onlari

Bari ise
yarasinlar

Kim bilir belki baktikça

Bazen beni hatirlasinlar.

Bu nasil demokrasiydi Mr. Franks?

DüstüGü her yeri yakti

Merhamet hür dünyaya

Bu kadar mi iRAK ' ti?

Serbest Kürsü

MollaCami.Com