Bölümler | Kategoriler | Konular | Kitaplar | İletişim

En son begenilen 100 ilahi

Sitemiz ziyaretçilerinin en son beğendiği 100 ilahi.. Sıralama son beğeni tarihine göre yapılmaktadır

include_once("mc-script/ilahi/son100.php");

?>

ellerinize saglik arkadaslar

elinize emeğinize sağlık selametle

Başarılarınızın devamını dilerim

çooooookkkkkkkkkk gggggggüüüüüüzzzeeeeellllllllllllll

çok güzel çalışmalar allah daim eylesin

çok güzel ellerinize sağlık m yetkinin sevdim seni mabuduma ekleyebilirmisiniz,

Bu siteye bu ilahileri koyanlardan Allah razı olsun.
Eskiden kasetler vardı M.Yetkin abinin tüm kasetlerini almıştım halen elimde var ama kasetler zamanla bozuldu ve dinleyemez oldum. Burada bilgisayar ortamında dinlemek Çok güzel,Emeği geçen ve dinleyen Herkesden Bilhassa seslendirenden Allah Razı olsun.

Teşekkür ederim.

Andolsun Zikirden sonra Zebur'da da :''Yeryüzüne salih kullarım varis olacaktır'' diye yazmıştık.(Enbiya,105)

teşekkür ederim....

ben mehmet hoca duyurulur bana acılen mehmet hocanın mevluthan sozlu mırac bahrı lazım ve fatıh colaktan varsa yanı kur an ı kerım soslu buda varsa gonderın soslu ınternette ındıremedım de

allah bu siteye emegi geçen ve geçmeyen her kesten razı olsun selamunaleykum allaha emanet

huseyin
suay
selamun aleykum 2005 yılından itibaren bu siteye girmiyodum beni bu siteye tekrar davet eden arkadaşlara tşk ederim allah razı olsun

Medineye varamadım ilahisi gerçekten güzel zira bundan faydalanmaktaki gayem yeni namaza başlayan bir kardeşim benden bu ilahiyi istedi. duydukça duygulanıyor ağlıyası geliyormuş. İnşallah hayırlara vesile oluruz. kişi zaten Cenab-ı Allah'ın iradesiyle hidayet bulur bizim gayemiz ise Cenab-ı Allahın İradesinin vukuunda bizim İrade-i cüz'imizin vesile olmasına çabalamak İnşallah.
Allaha emanet olunuz

Mikail'in hoş seda sını da listeye eklerseniz çok sevinirim. bir de Eşref Ziya hüzün türküsü.

bence çok güzel bir site olmuş allah hepsinden razıl osun benim düşünceme göre bazı ilahiler ç0ok güzel olmuş bazıları beyenmez ben sezen hepinizee tavsiye edrim allaha emanet olun hepiniz

Müzik ve Ilahiler

MollaCami.Com