piri reis ağ günlüğü

Güvenmediginiz insanlara poz vermeyiniz!!

Bu baslikta neyin nesi demeyin. Dikkatlice okuyup öyle yorum yapiniz. Artik cep telefonlari digital kameralar fotograf makinalari sayesinde bir kac kareyi yakalamak o kadar kolay ki. Herkesin elinde bir makina var. Belki yolda yürürken caddede giderken yüzlerce fotograf karesinde siz de yer aliyorsunuz.

Burada dikkat etmeniz gereken mevzu aileniz ve yakinizdan cevrenizde toplu cekilen aile fotograflari ile alakali. Tanimadiginiz insanlara asla poz vermeyiniz. Güvenmediginizi emin olamadiginiz garanti veremiyecek insanlara asla poz vermeyiniz.

Divanı Sallanan Toplantılar

Divanı salih, mana aleminde belli dönemlerde maneviyat büyüklerinin yaptıklari ve o dönem içinde gelişecek olayların kararlaştırıldığı toplantılar diye rivayet olunur.

Günümüzde divanı salih toplantıları en çok kullanılan gizli silahlardan biri haline geldi. Özellikle bazı çevre ve kitleler hacker saldırısı gibi karşı taaruz ve fikri çürütmeler için silah gibi kullanır oldular.

Tanıtımın yeni adresini keşfedin..

Müziksiz ilahinin adresi mollacami.com olarak internette en çok hangi sanatcılar aranıyor ve kimler populer sorusunun cevabını araştırmak üzere bir çalışma başlattık. Hedefimiz en çok aranan sanatçıları tam oranı ile olmasada yaklaşık istatikleri keşfedebilmek ve bu arama payının neresindeyiz bunu ortaya çıkarabilmekti.

Bunun için gerekli projeyi devreye soktuk ve çalışmalara başladık.

Kavram kavgasi

Bir toplum ici catisma ve kavga olusturmak istiyorsan önce o toplumun en temel kavramlari üzerinde ucurumlar acmalisin. Zaten sonrasinda onlar birbirini yiyeceklerdir.

Karamürsele dogru virajli yollardan tepeden asagiya inerken keskin bir virajda dev bir tabela gözlerime ilisiverdi. Trafik kazalari kader degildir.. Nasil yani? Kader negatif yada pozitif tamamen ilahi bir programa verilen isim degilmiydi? Bu ilahi program icinde olmiyan sey Allah’in yaratmadigi var etmedigi bir sey anlamina gelmez miydi? O halde? Bu cümle sirk ve küfre neden olmaz mi? Allah’a inkar degilde nedir? Yani simdi trafik kazalari Allahin bilgisi ve tagdiri disinda, Allah’tan habersiz mi gelisti? Hasa..

Cagdas Suzi Libermanlar

Suzi Liberman’ı okurken bu günü göreceksiniz. Dün cephe arkasında idealleri uğrunu ırz ve namusunu hiçe sayıp düşmanlarını (Müslüman Türk Evlatlarını) yoldan çıkartıp hedefine ulaşmaya çalışan suzi’ler, bugün ise genç beyinleri uyuşturup, heva ve heveslerine yölendiren suzileri göreceksiniz. Üreticilik çağına girmiş nice genç beyinler internet, tv, magazin, radyo, gazete ve sinemalar aracılığı ile suzilerin tuzağına düşrülüp, tüketici olmaktan öteye geçmelerine müsade edilmemektedir. Genç beyinler, bin bir türlü cilveleri ile birden çok cepheden taarruza uğramaktalar. Bu taarruzun boyutu satırlar arasında sırıtacaktır.

Anket

Fitresi verilen herkesin KURBAN da kesmesi gerektiğini biliyor muydun?:

Son yorumlar

İçeriği paylaş