Bölümler | Kategoriler | Konular | Kitaplar | İletişim

Hristiyanlik hayranlari

Selamünalayküm.
Bizde bu islam düsmani !!! icki düskünü!!! medya olduktan sonra daha ne
Hristiyanlik meraklilari cikar neler!!Simdi bazilari diyecek ki medya ile ne alakasi
var.En büyük Misyoner bu medyadir.

Sacid kardesim, iddiana tüm kalbimle katiliyorum

irade>nefs

haklisin kardesim medya insanlar üzerinde büyük bir etkiye sahip malesef bizlerde nefsimize yeniliyoruz insanlarin dini duygularini yansitan çok nadir kanallarimiz var keske herkes özveride bulunsa ama para için herseyi yapiyorlar

Dinimiz Islam i bazi kesimlerin korkunc bir din gibi göstermesi yüzünden, bu gün binlerce insan hristiyanligin büyülü SERBESTLiGiNE kapiliyorlar.. bunun sucuda medya kadar bazi islami kesimler yüzündendir.. aramizdada vardir mutlaka böyle insanlar.. Yeni yetisen bir cocuga babasi müzik dinlettirmesse, günah $eytan icadi diye, televizyon izlettirmezse $eytan icadi diye, annesi gözleri di$inda her tarafini simsiyah bi car$afla örterse, ortamlarda oruc tutmayan insanlar öldüresiye dövülürse, ba$i kapali kadinlar ba$I acik olanlara $eytan diye bakarsa, Dinde iki kanat olan Allahi Sevmek ve Allahtan korkmak tan biri kirilip, insanlar Allah sevgisini unutup, Allahtan sirf korkarlarsa, cennetin varligi bir kelime ile anlatilip, cehennemin varligi camiilerdeki kürsülerden "YANACAKSINIZZZZZZ" diye bagiran imamlardan her gün anlatilirsa ve Allah sirf korkulacak bizi yakmak icin bekleyen bir yaratici olarak tanitilirsa, BUNDA BÜTÜN SUC iSLAMI YANLIS TANITAN KESiMLERDEDiR kimse medyayi suclamasin.. Hristiyan kilisesi tarihte yaptigi bütün katliamlara ragmen, "SEVGi Dini " imajini yaratmayi basarmistir.. malasef biz bunu basaramiyoruz.. ba$aramayacak bi$ey yok aslinda, hristiyanlar ellerindeki sacma kaynaklari örterek insanlari kandirarak bunu ba$ariyor, bizim böyle bir seye ihtiyacimizda yok, ap acik haliyle bizim dinimiz budur, buda kitabimiz demek yeterlidir..

cok kisa $undan bahsetmek istiyorum, okulda islam ve kadin haklari hakkinda rapor tarz i bi$ey hazirlayip bunu sundum ve insanlar inanilmaz $a$irdi, en ufak $eylerden bile haberleri yok, haberleri olan tek $ey, $u anda islam dünyasinda kadinin degersiz bir varlik oldugu, ve bundada haklilar..
sunumumun sonunda hocalarima tek bir $ey söyledim oda $uydu..
"dinini gercekten ya$ayan müslüman bulmaniz zorla$maya ba$Ladi artik, sakin etraftaki müslümanim diyenlere bakip ISLAMI suclamayin, Islami ögrenmek istiyorsaniz okuyun arastirin" ve insanlari en cok etkileyen bilgi, Islamin kadinlara haklarini veren ilk din olduguydu ve buna o kadar sasirdilarki, (düsünün bunu bile gösterememisiz onlara, YAZIK Bize) daha gösteremedigimiz ne güzelliklerimiz varken, biz kendi icimizde bile $eyhlerin, onun bunun sözlerine uyup yanlisa düsüyoruz..

100.Allah pisligi aklini kullanmayanlarin üzerine yagdirir
Yunus Suresi

Siyah Dutun Bir Meyvesi
[O mübarek dut başında Eski Said, Yeni Said lisanıyla söylemiştir.]

Muhatabım Ziya Paşa değil, Avrupa meftunlarıdır.
Mütekellim nefsim değil, tilmiz-i Kur'an namına kalbimdir.
* * *
Geçen sözler hakikattir, sakın şaşma, hududundan hazer aşma,
Ecanib fikrine sapma, dalalettir kulak asma, eder elbet seni nâdim.
* * *
Görürsün en ziyadarın, zekâvette alemdarın,
O hayretten der daim: "Eyvah, kimden kime şekva edeyim ben dahi şaştım!"
* * *
Kur'an dedirtir ben de derim, hiç de çekinmem.
Ondan ona şekva ederim sen gibi şaşmam
* * *
Hak'tan Hakk'a feryad ederim, sen gibi aşmam,
Yerden göğe dava ederim, sen gibi kaçmam.
* * *
Ki, Kur'anda hep dava nurdan nuradır, sen gibi caymam.
Kur'andadır hak hikmet, isbat ederim, muhalif felsefeyi beş paraya saymam.
* * *
Furkan'dadır elmas hakikat, dercan ederim, sen gibi satmam.
Halktan Hakk'a seyran ederim, sen gibi sapmam.
* * *
Dikenli yolda tayran ederim, sen gibi basmam.
Ferşten arşa şükran ederim, sen gibi asmam.
* * *
Mevte, ecele dost bakarım, sen gibi korkmam.
Kabre gülerekten girerim, sen gibi ürkmem.
* * *
Ejder ağzı, vahşet yatağı, hiçlik boğazı; sen gibi görmem.
Ahbaba kavuşturur beni, kabirden darılmam, sen gibi kızmam.
* * *
Rahmet kapısı, Nur kapısı, Hak kapısı, ondan sıkılmam, geri çekilmem.
Bismillah diyerek çalıyorum, (Haşiye-1) arkama bakmam, dehşet de almam.
* * *
Elhamdülillah diyerek rahat bulup yatacağım, zahmeti çekmem, vahşette kalmam.
Allahü Ekber diyerek ezan-ı haşri işitip kalkacağım, (Haşiye-2) mahşer-i ekberden çekinmem, mescid-i azamdan çekilmem.
* * *
Lütf-u Yezdan, nur-u Kur'an, feyz-i îman sayesinde hiç üzülmem.
Durmayıp koşacağım, arş-ı Rahman zılline uçacağım, sen gibi şaşmam inşâallah.

Hristiyanlık

MollaCami.Com